Udostępnij
Skomentuj
https://www.motoria.pl/wiadomosc/ranking-opon-letnich-195-55-zestawienie-najpopularniejszych-modeli/12656/ 2018-12-11 12:04:24.000000

Ranking opon letnich 195/55. Zestawienie najpopularniejszych modeli

Przedstawiamy najchętniej kupowane opony letnie o szerokości 195 i profilu 55.

Ranking opon letnich 195/55 - TOP 10 najpopularniejszych rozwiązań. Jakie wybrać?

Jeśli wiemy, jakie wymiary ogumienia będą odpowiednie dla naszego pojazdu, połowa problemu związanego z wyborem już jest za nami. Nie oznacza to jednak, że pozostało nam już tylko wybrać jedno z kilku rozwiązań dostępnych na rynku – oferta jest tak zróżnicowana, że wybierać możemy spośród kilkuset kompletów, które są zróżnicowane pod wieloma względami.

Żeby się w tym wszystkim nie pogubić i dokonać prawidłowego wyboru, warto przeanalizować nasz ranking opon letnich, który został wygenerowany automatycznie, na podstawie istotnych danych sprzedażowych. Co to oznacza? Zestawienie wskazuje na produkty, które są najczęściej wybierane przez użytkowników sklepu. Dane sprzedażowe pozwalają nam sprawdzić, jakie rozwiązanie jest obecnie na topie i na którą firmę warto postawić – jest to bowiem jednocześnie ranking producentów opon letnich.

Biorąc to pod uwagę, zyskujemy dostęp do niezwykle przydatnych informacji, które mogą skrócić cały proces wyboru odpowiedniego ogumienia. Warto przy tym pamiętać, że na popularność produktów wzięły się opinia naszych klientów. Oceny opon letnich są wystawiane często, dzięki czemu szybko możemy sprawdzić, jak radzą sobie one w konkretnych warunkach, a także jakie są ich parametry pod względem wytrzymałości mechanicznej. Analizując opinie, możemy z łatwością wybrać najlepszy zestaw.

Warto w tym miejscu podkreślić również fakt, że ranking najlepszych opon letnich jest regularnie odświeżany, co oczywiście także ma znaczenie. Znajdują się w nim zarówno opony klasy średniej, jak i ogumienie premium. W przypadku ogumienia o szerokości 195 i profilu 55, możemy mówić o produktach przygotowanych dla samochodów osobowych oraz dostawczych. Wszystko to sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Jak wybrać opony letnie 195/55?

Ranking opon do samochodów osobowych i dostawczych może znacząco pomóc w wyborze. Zawsze warto jeszcze spojrzeć na konkretne parametry wybierane ogumienia, by mieć stuprocentową pewność, że dokonujemy prawidłowego wyboru. Na co należy zwrócić uwagę?

 

Między innymi na rodzaj zastosowanego bieżnika. Producenci cały czas przygotowują nowe rozwiązania, które mają przekonać nas do zakupu. Opony bieżnikowane wyróżniają się między innymi lepszą kontrolę podczas szybkiej jazdy, ekonomicznym profilem czy też lepszym zachowaniem na mokrych nawierzchniach. Biorąc pod uwagę przyczepność, każda opona opisana jest odpowiednim współczynnikiem, który wskazuje na możliwą drogę hamowania. Do tego należy dodać również opory toczenia, poziom generowanego hałasu i średnicę (opony letnie 195/55 R15 lub R16).

Warto wiedzieć!

Jak już wspomnieliśmy, opracowane zestawie wskazują również najlepsze firmy opon letnich. Dzięki temu można sprawdzić, na jakiego producenta warto postawić. Analizując rynek, niezwykle popularne są opony letnie Bridgestone, Dębica, Dunlop, Continental, FalkenHankook, KleberMichelin, Pirelli oraz Goodyear.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)