Udostępnij
Skomentuj
https://www.motoria.pl/wiadomosc/ranking-opon-letnich-195-65-zestawienie-najpopularniejszych-modeli/12657/ 2019-04-03 18:46:08.000000

Ranking opon letnich 195/65. Zestawienie najpopularniejszych modeli

Analizujemy dane rynkowe i przedstawiamy najchętniej wybierane opony letnie 195/65.

Ranking opon letnich 195/65 - TOP 10 najpopularniejszych rozwiązań. Jakie wybrać?

Ogumienie o wspomnianych parametrach jest wykorzystywane zarówno w standardowych samochodach osobowych, jak i pojazdach dostawczych. Przeważnie wyróżniają się budową gwarantującą doskonały komfort jazdy na suchej i mokrej nawierzchni. Jak jednak łatwo można się domyślić, producentów zajmujących się produkcją tego typu produktów jest bardzo dużo. To zaś przekłada się na trudności doboru konkretnych rozwiązań.

Kupując nowe opony letnie o szerokości 195 i profilu 65 możemy więc zdać się na pomoc fachowców lub skorzystać z ułatwienia, jakim bez wątpienia jest ranking opon letnich. Jest on generowany na podstawie danych sprzedażowych, dlatego dostarcza informacji na temat tego, który dokładnie model jest obecnie najpopularniejszy. Dodając do tych danych analizę testu opon letnich, z łatwością można dobrać ogumienie, które spełni wszystkie naszej preferencje.

Warto podkreślić, że ranking najlepszych opon letnich jest generowany automatycznie, kolejne pozycje są na bieżąco aktualizowane, dlatego zawsze możemy liczyć na najświeższe informacje sprzedażowe. Co równie ważne, zarówno w katalogu, jak i w rankingu ujęte zostały nie tylko opony klasy średniej, ale również premium. Wszystko to sprawia, że każdy będzie w stanie znaleźć coś dla siebie.

Jeżeli zależy komuś na głębszej analizie, powinien wziąć pod uwagę oceny opon letnich, wystawiane przez użytkowników sklepu. Często dzielą się oni swoimi doświadczeniami z użytkowania opon, a także wskazują na wszystkie ewentualne mankamenty. Dzięki tym opiniom ranking jakości opon samochodowych jest kompletny.

Opony letnie 195/65 – jak wybrać?

Jeżeli nadal nie jesteście przekonani, na które dokładnie modele się zdecydować, powinniście przejść do dokładniejszej analizy najważniejszych parametrów technicznych – mają one znaczenie podczas wyboru zarówno opon do samochodów osobowych, jak i dostawczych.

Na co zwrócić uwagę? W pierwszej kolejności należy sprawdzić średnicę opony. W sklepie oferowane są opony letnie 195/65 R16, R15 oraz R14. Następie powinniśmy upewnić się, jaki bieżnik został wykorzystany w ogumieniu. Opony bieżnikowane są bardzo zróżnicowane, toteż warto sprawdzić, czy wyróżnia się konkretne rozwiązanie.

 

Na koniec pozostają nam już tylko najważniejsze parametry wpływające na jazdę. Mowa tu o przyczepności opony do mokrej nawierzchni, oporach toczenia, a także o poziomie generowanego hałasu podczas jazdy.

Warto wiedzieć!

Ze względu na bardzo szeroką ofertę rynkową, kierowcy mogą przebierać z opon różnych producentów. Mowa tu zarówno o firmach renomowanych, jak i tych nieco mniej znanych w branży. Biorąc pod uwagę omówione wyżej produkty, warto polecić opony letnie Bridgestone, Dębica, Dunlop, Continental, FalkenHankook, KleberMichelin, Pirelli oraz Goodyear.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)