Udostępnij
Skomentuj
https://www.motoria.pl/wiadomosc/ranking-opon-zimowych-225-45-najchetniej-wybierane-modele/12665/ 2018-12-11 14:05:54.000000

Ranking opon zimowych 225/45. Najchętniej wybierane modele

Przedstawiamy ranking najpopularniejszych opon zimowych o szerokości 225 i profilu 45.

Ranking opon zimowych 225/45 - TOP 10 najpopularniejszych rozwiązań. Jakie wybrać?

W okresie jesienno-zimowym, gdy warunki na drogach stają się coraz trudniejsze, każdy kierowca musi dostosować ogumienie w swoim samochodzie, tak aby jazda po śliskiej i mokrej nawierzchni była bezpieczna. Z tym obowiązkiem nie warto czekać do ostatniej chwili, gdyż takie gapiostwo może skończyć się bardzo źle.

Jak można się domyślić, oferta opon zimowych jest bardzo szeroka. W katalogach znaleźć można rozwiązania wyróżniające się nie tylko odpowiednią budową, ale również wieloma „dodatkami”, które wzmacniają ogumienie oraz przekładają się na lepszą sterowność pojazdu. Chcąc więc wybrać odpowiedni model, warto przeanalizować nasze porównanie opon zimowych.

Publikowane na stronie rankingi są generowane automatycznie, pod uwagę brane są przede wszystkim dane sprzedażowe. Taki test opon zimowych pozwala szybko wywnioskować, które dokładnie produkty cieszą się największą popularnością wśród użytkowników sklepu. Znajomość trendów sprzedażowych znacznie ułatwi ostateczny wybór.

Jak wybrać opony zimowe 225/45?

Zakup odpowiedniego ogumienia wpływa nie tylko na komfort jazdy, ale przede wszystkim na nasze bezpieczeństwo na drodze. Wszystko to sprawia, że nie należy podchodzić do tego bez przygotowania – ranking opon do samochodów osobowych zawiera rozwiązania na każdą ewentualność. Obejmuje on zarówno opony klasy premium, jak i średniej.

Do analizy tych danych warto dodać również dobór ogumienia pod kątem istotnych parametrów technicznych. Sprawdzamy więc nie tylko szerokość i profil, ale również średnicę – w rankingu producentów opon zimowych znaleźć można modele 225/45 R17, R18, a także opony zimowe 225/45 R19. Dzięki temu każdy może zakupić ogumienie pasujące do posiadanego pojazdu.

To jednak nie wszystko, ponieważ znaczenie mają również inne parametry. Jakie dokładnie? Przede wszystkim typ bieżnika, współczynnik przyczepności na mokrej nawierzchni (od A do E), opory toczenia, a także hałas generowany podczas jazdy. Po analizie rankingu jakości opon samochodowych, warto sprawdzić również, czy wybrane przez nas modele posiadają rant ochronny.

 

Wpływ na zakup konkretnego rozwiązania mogą mieć również opinie naszych użytkowników, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniami z użytkowania zakupionych produktów. Dodając do tego dane sprzedażowe, można dokonać właściwego wyboru.

Warto wiedzieć!

O jakości i pewności działania opony decyduje także to, jaka firma odpowiada za jej przygotowanie. Dobre opony zimowe to takie, które zostały opracowane przez renomowanych producentów, gwarantujących najwyższą jakość i odpowiednie parametry pracy. W sklepie dostępne są między innymi opony zimowe Bridgestone, Dębica, Dunlop, Continental, FalkenHankook, KleberMichelin, Pirelli oraz Goodyear. Ze względu na bardzo szeroki wybór, warto zaznajomić się z przygotowywanymi przez nas rankingami.

Udostępnij
5,0
1 ocena
Oceń artykuł i Ty!

Komentarze (0)