Zachodnia jakość, wschodnia cena

Zachodnia jakość, wschodnia cena

Komentarze: 0
Data: 15.02.2019

Filtr oleju do Peugeot 407 - jak wybrać? Jaki najlepszy?

Proces filtracji oleju ma ogromne znaczenie dla wydajności pracy silnika. Jeśli zostanie zakłócony, dojść może nie tylko do spadku osiągów pojazdu, ale również do wystąpienia wielu awarii. Wszystko to sprawia, że tak ważna jest kondycja zamontowanego filtra oleju.

Komentarze: 1
Data: 27.12.2018

Filtr oleju do Audi A4 - jak wybrać? Jaki najlepszy?

Filtr oleju to jeden z najważniejszych elementów w budowie samochodu. Ze względu na jego konstrukcję i funkcje, jakie spełnia, powinien być regularnie wymieniany. Jak to zrobić i na jakie produkty warto się decydować?

Komentarze: 0
Data: 27.12.2018

Który filtr paliwa pierwszy - filcowy czy papierowy?

Właściwa filtracja mieszanki paliwowej jest warunkiem prawidłowego funkcjonowania jednostki napędowej. Chcąc uzyskać odpowiednie warunki pracy, konieczna jest regularna wymiana filtrów paliwa.

Komentarze: 0
Data: 24.12.2018

Filtr oleju Toyota Auris - jak wybrać? Jaki najlepszy?

Zanieczyszczenie oleju w dłuższej perspektywie może być groźne dla jednostki napędowej. Warto więc zadbać o to, aby do takiego stanu nie doszło. Niezbędne okaże się użytkowanie sprawnego filtra oleju, który musi być regularnie wymieniany.

Komentarze: 0
Data: 24.12.2018

Filtr oleju do Passata - jak wybrać? Jaki najlepszy?

Długotrwała jazda z zapchanym filtrem oleju może doprowadzić nie tylko do pogorszenia osiągów silnika, ale również do różnego rodzaju awarii. Wszystko to sprawia, że element ten powinien być regularnie wymieniany.

Komentarze: 0
Data: 24.12.2018

Filtr oleju Punto 2 - jak wybrać? Jaki najlepszy?

Intensywna eksploatacja samochodu wymaga ciągłej kontroli stanu poszczególnych elementów jego budowy. Szczególną uwagę należy zwrócić na filtry, które zajmują się blokowaniem rozmaitych zanieczyszczeń. Tyczy się to także filtra oleju.

Komentarze: 0
Data: 24.12.2018

Filtr oleju do BMW E46 - jak wybrać? Jaki najlepszy?

Obowiązku przeprowadzania regularnej wymiany filtrów oleju nie należy bagatelizować. Może to bowiem doprowadzić do osłabienia wydajności silnika, a także do jego uszkodzenia. Problemem wydaje się jednak wybór odpowiedniego filtra.

Komentarze: 0
Data: 24.12.2018

Filtr oleju do Pandy - jak wybrać? Jaki najlepszy?

W każdym modelu samochodu filtr oleju pełni niezwykle ważną funkcję, która ma wpływ na wydajność i sposób pracy jednostki napędowej. Jeżeli więc ulegnie zapchaniu bądź uszkodzeniu, pojazd może nawet zostać uziemiony.

Komentarze: 0
Data: 24.12.2018

Filtr kabinowy do Passata - jak wybrać? Jaki najlepszy?

Komfort podróży zależy nie tylko od sprawności i wystroju samochodu, ale również od działania wielu elementów zabezpieczających. Jednym z nich jest filtr kabinowy, który powinien być regularnie wymieniany.

Komentarze: 0
Data: 24.12.2018