Marketplace Grupy Morele

Marketplace Grupy Morele - sprzedawaj więcej bez prowizji. Prowadzisz swój sklep internetowy lub hurtownię, a może jesteś producentem? Chcesz, aby Twoje produkty zostały dołączone do Marketplace Grupy Morele?

Komentarze: 0
Data: 10.09.2018

Opony do jazdy zimowej na motocyklu – jak wybrać? Jakie najlepsze?

W obawie przed śliską nawierzchnią wielu amatorów jazdy jednośladami rezygnuje zimą ze swojej pasji. Jeśli jednak odpowiednio przygotują się do tego okresu, nie będą skazani na przechowywanie motocykli w garażu. Podstawową czynnością, jaką muszą przeprowadzić, jest wymiana opon na zimowe.

Komentarze: 0
Data: 31.08.2017

Koło dwumasowe, a koło zamachowe - różnice.

Jeszcze do niedawna w samochodach montowane były jedynie koła zamachowe. Jednak wraz z rozwojem motoryzacji i tworzeniem silników charakteryzujących się coraz większymi momentami obrotowymi wystąpiła konieczność zamiany kół zamachowych na dwumasowe. Czym różnią się te elementy i jaką rolę pełnią?

Komentarze: 3
Data: 31.07.2017

Zawieszenie samochodu - jeden z najważniejszych układów.

Wpływ na zachowanie samochodu, komfort jazdy, a także jej bezpieczeństwa ma przede wszystkim zawieszenie. Z tego też względu pełni ono niezwykle ważną rolę – warto zastanowić się nad jego budową oraz najczęstszymi usterkami.

Komentarze: 0
Data: 31.07.2017

Wymiana paska rozrządu - jak i kiedy?

Dostarczane na rynek paski rozrządu wykonywane są z coraz trwalszych materiałów, dzięki czemu mogą być wykorzystywane przez bardzo długi czas. Nie oznacza to jednak wcale, że są wieczne – zaniechanie regularnego sprawdzania stanu paska może doprowadzić do jego zerwania.

Komentarze: 0
Data: 31.07.2017

Czym grozi wyciek oleju silnikowego?

Aby samochód działał sprawnie, wymaga stosowania płynów eksploatacyjnych. Najważniejszym spośród nich jest olej silnikowy, dzięki któremu jednostka napędowa może pracować. Z tego względu niezwykle niebezpieczną sytuacją jest jego wyciek. Czym to grozi?

Komentarze: 0
Data: 31.07.2017

Preparaty do usuwania kamienia i czyszczenia układu chłodzenia.

Podstawowym zadaniem układu chłodzenia jest utrzymywanie optymalnej temperatury pracy silnika, ale także ogrzewanie wnętrza samochodu. Jest to zatem niezwykle ważny system, który należy systematycznie czyścić. W przeciwnym razie może ulec awarii. Jakie preparaty do czyszczenia układu chłodzenia wybrać, aby gwarantowały jego prawidłową pracę?

Komentarze: 0
Data: 31.07.2017

Jak prawidłowo holować samochód?

Niektórych awarii samochodu nie da się uniknąć. Nawet jeśli systematycznie wymieniamy poszczególne części, może się zdarzyć sytuacja, w której pojazd odmówi nam całkowicie posłuszeństwa. Wówczas konieczne jest wezwanie lawety. O wiele mniej kosztownym rozwiązaniem będzie poproszenie znajomego o odholowanie auta. Podpowiadamy, jak zrobić to prawidłowo.

Komentarze: 0
Data: 31.07.2017

Poduszki silnika – jak wymienić? Jak rozpoznać uszkodzenie?

Komfortowe poruszanie się samochodem jest możliwe między innymi dzięki poduszkom silnika. Stanowią one elementy łączące sinik i skrzynię biegów z karoserią. Ich głównymi zadaniami są stabilizacja jednostki napędowej oraz ograniczenie drgań podczas jazdy. Jak rozpoznać uszkodzone poduszki silnika?

Komentarze: 0
Data: 28.07.2017

Montaż kolorowych żarówek – czy warto?

Rynek gadżetów motoryzacyjnych jest pełen kolorowych żarówek, za pomocą których możemy odmienić wygląd naszego samochodu. Tak naprawdę jednak z uwagi na obowiązujące w Polsce przepisy prawne mamy ograniczone możliwości personalizacji lamp. Jakie kolory są dopuszczalne i czy warto decydować się na tego typu modyfikacje?

Komentarze: 0
Data: 28.07.2017